W dniach 5-6 sierpnia odbywały się Dni Rybna 2017. Imprezę otworzył sam wójt gminy - Tomasz Węgrzynowski. Wydarzenie doszło do skutku dzięki współpracy Gminy Rybno i Gminnej Biblioteki Publicznej oraz pomocy Ośrodka Sportu i Rekreacji. Na gości czekała cała masa atrakcji - począwszy od muzycznych koncertów, kończąc na animacjach i konkursach.


Na Dniach Rybna zdecydowanie królowało disco polo. W sobotę scenę muzyczną zajął początkowo zespół Eratox, który następnie został zastąpiony przez kapelę Soleo. Największą gwiazdą wieczoru, na którą wszyscy z niecierpliwością czekali, był Nowator. Przygotował dla swoich fanów niesamowite show, jakiego w Rybnie jeszcze nie było. W godzinach wieczornych wszyscy mogli się bawić przy tanecznej muzyce granej przez DJ-a Roland.


Drugi dzień imprezy także był pełen atrakcji. Skupiono się w nim głównie na najmłodszych mieszkańcach Rybna, przygotowując dla nich ciekawe animacje oraz testując ich sprawność w mini parku linowym. Ci, którzy dotrwali do końca imprezy, mogli wziąć udział w koncercie grupy Top Girl. Na scenie muzycznej dalej rządziło więc disco polo.

Zdjęcia wykonane na Dniach Rybna mówią same za siebie - to rzeczywiście była gigantyczna impreza. Biorące w niej udział osoby chwalą zresztą organizatorów wydarzenia. "To były niesamowite Dni Rybna" - słowa te wielokrotnie padały z ust mieszkańców Rybna.