W listopadzie zostały ukończone drogi na osiedlu po byłym PGR w miejscowości Szczupliny. Budowa dróg została sfinansowana z dotacji z Agencji Nieruchomości Rolnych Oddział Terenowy w Olsztynie. W tym samym miesiącu zmodernizowano również nawierzchnię w okolicy cmentarza w
Rumianie, kortu tenisowego w Rybnie oraz OSiR. Przeprowadzono także modernizację oświetlenia ulicznego.

W sierpniu tego roku został odnowiony parkiet w ośrodku sportowym w Rybnie. Wycyklinowano go, polakierowano, wymieniono listwy przypodłogowe na dębowe oraz namalowano linie boiskowe.

Remonty, remonty
W ośrodku sportowym w tym samym czasie wyremontowano dach hali sportowej. Oczyszczono cały dach oraz położono papę termozgrzewalną. Ośrodek sportowy w tym roku również zakupił zwijarkę, aby zabezpieczyć odnowiony parkiet.

Wyremontowano boisko przy Szkole Podstawowej w Rybnie (wymieniono trawę syntetyczną). Poza tym w Koszelewach wyremontowano świetlicę. Remont obejmował między innymi wymianę dachu, ocieplenie budynku oraz położenie nowych płytek w pomieszczeniach socjalnych i kuchennych. W Samodzielnym Publicznym Gminnym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Rybnie rozpoczęto stosowanie aparatu RTG w gabinecie dentystycznym.

W gminie Rybno w ciągu ostatniego roku zostało zrealizowanych bardzo dużo inwestycji i gmina cały czas planuje nowe, aby poprawić jakość życia mieszkańców.

(Fot. Peakpx / CC0)